Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Infrasauna ALICANTE

H-130060Kód:

HANSCRAFT, s.r.o.

Výrobce:
na dotazDostupnost:
38 760  / ksCena bez DPH:
46 900  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Infrasauna ALICANTE

Popis: Infrasauna ALICANTE

Hledáte prostornou infrasaunu až pro 4 osoby? Infrasauna ALICANTE nabízí velký prostor a úžasný výkon osmi karbonových infrazářičů o celkovém výkonu 2 700 W. Užijte si skvělé pohodlí!

PARAMETRY INFRAKABINY ALICANTE:

- Interiér z kanadského jedlovce

- Exteriér z kanadského jedlovce

- 8x karbonový infrazářič

- Výkon infrazářičů 2700 W

- LED barevná chromoterapie – relaxace barvami

- Ionizátor kyslíku

- 6mm čiré temperované sklo

- Měkčené designové rohy

- Odkládací plocha u dveří infrasauny

- Boční prosklení infrakabiny pro maximalizaci osvětlení

- SAUNA AUDIO systém – AUX, CD, FM, Mp3

- Rozměry: 1800 x 1100 x 1900 mm


JAKÝ JE ROZDÍL MEZI STANDARDNÍ SAUNOU A INFRASAUNOU ALICANTE?

Zejména v rychlosti ohřevu a hloubky průniku tepla do lidského těla. Infrazáření je označováno za jakéhosi „domácího lékaře“. I díky tomu je soustu infrasaun, HANSCRAFT infrasauny nevyjímaje, používáno k rehabilitacím, po sportovních výkonech i ve zdravotnictví.

Hlavním rozdílem je tedy rychlost nahřátí zářičů. Zatímco klasická sauna se ohřívá cca 30-40 minut, infrasauna HANSCRAFT potřebuje cca 4 minuty do provozní teploty. Ušetříte čas i peníze. Model infrasauny ALICANTE obsahuje karbonové zářiče o výkonu 2 700W, což je opravdu dostatečné i na tak prostornou saunovou kabinu.


I infra-saunu ALICANTE můžete umístit do interiéru, kamkoli se Vám bude hodit. Bez větších problémů ji můžete přemístit z místa na místo. Spotřeba energie je díky karbonovým zářičům sauny velmi nízká, tedy se o zvýšené náklady nemusíte bát.


INFRASAUNA ALICANTE OBSAHUJE IONIZÁTOR KYSLÍKU

Infrasauna ALICANTE je rovněž vybavena systémem kyslíkové ionizace. Ionizátor kyslíku tvoří anionty o záporném náboji, které zvyšují kvalitu vzduchu v infra kabině. Vůní i kvalitou může takto obohacený vzduch připomínat vůni vysokohorského nebo mořského prostředí. Jestliže trpíte chronickou rýmou, astmatem, alergií nebo jinými respiračními onemocněními, naše infrasauna Vám může významně pomoci. Samozřejmě se o vhodnosti poraďte s Vaším lékařem.

BUĎTE ZDRAVĚJŠÍ A ŠTÍHLEJŠÍ S INFRASAUNOU ALICANTE

Saunování a infrasaunování zejména je vhodným a účinným doplňkem redukčních diet i detoxikačních kůr, jako podpůrný doplněk. Po půlhodině v infrasauně spálíte cca 700 kalorií! Pocením a prohřátím organismu se tělo zbavuje škodlivých látek, tuhosti v zádech a bolestí kloubů. Vaše svaly zregenerují, uvolní se a odpočinou si, stejně jako Vaše psychika.


Jestliže jste příznivci klasických saun, infrasauna Vás mile potěší, zejména rychlostí náhřevu do provozní teploty. Sotva stihnete zapnout tlačítko, už můžete relaxovat a užívat si rychle se zvyšující teplotu. Infrasauna je zcela nový a zcela stejně účinný koncept jako klasická sauna – je to dokonalá odpočívárna, která rapidně zlepšuje lidské zdraví!

 
Související zboží
Závěsný systém pro saunovou esenci  (včetně misky)
 

Závěsný systém pro saunovou esenci (včetně misky)

bez DPH: 156 
s DPH: 189 
Tento set je skvělý pro aromaterapii ve Vaší infrasauně!
Savá protiskluzová saunová rohož - textílie
 

Savá protiskluzová saunová rohož - textílie

bez DPH: 198 
s DPH: 240 
Protiskluzová rohož pro infrasauny!

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 


JavaScript musí být povolen