Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

O nás

Milujeme vodu, koupání a dobrou náladu. Rádi se potápíme, obě mé děti závodně plavou a není pro nás lepší relaxace než si zaplavat, nebo se alespoň položit po práci do teplé, průzračně čisté vody.

Aby i pro Vás bylo koupání radostí, vybrali jsme pro Vás osvědčené přípravky pro údržbu bazénové vody MASTERsil a pro Vaše děti hračky, se kterými zažijí ve vodě spoustu zábavy.

Nesnažíme se nabízet kompletní sortiment zařízení a techniky kolem bazénů, které lze sehnat u spousty jiných prodejců. Zaměřujeme se především na věci, které fungují a na výrobky, které nejsou v ČR běžné.

Aby koupání pro Vás bylo stejnou radostí jako pro nás, budeme Vám přinášet nové věci (a brzy i služby). Věříme, že zařazení našich stránek mezi oblíbené bude mít pro Vás smysl.


Naše zaměření do budoucna:

  • kvalitní, prověřené přípravky pro ošetřování vody
  • nezbytné příslušenství pro měření, údržbu a čištění vody a bazénů
  • hračky, pomůcky, atrakce a zábavu při koupání
  • designové doplňky a prvky pro zvýšení atraktivnosti Vašeho bazénu
  • bazénové novinky

Voda pro nás neznamená jen potěšení, ale rozumíme jí také profesně. Proto Vám ochotně poradíme a  pomůžeme nalézt řešení případných problémů s údržbou bazénové vody. Pokud nenajdete řešení svého problému v sekci Rady a tipy, napište nebo nám zavolejte na uvedené Kontakty.

Těšíme se na Vás, Váš tým Bazénové pohody


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

 


JavaScript musí být povolen